Askolan palveluhakemisto 2019

66 jaakaa81@gmail.com Sihteeri Hanne Halla hannepr@hotmail.com Monninkylän Nuorisoseura ry monninkylannuorisoseura@gmail.com pj. Mirva Laakkio........................... 0408372868 Helkamäentie 159, 07230 Monninkylä siht. Satu Lönnqvist........................ 0405535723 Monninkylän ja Vahijärven (kalastuskun- ta) vesialueiden-osakaskunta pj. Raine Myrttinen........................ 0405513578 OAJ:n Askolan ja Pukkilan paikallisyh- distys ry pj. Sirpa Tikkanen.......................... 0407109197 sirpa.tikkanen@eduaskola.fi Onkimaan Kyläyhdistys ry pj. Juho Nirvi.................................. 0403542403 juho.nirvi@gmail.com Partiolippukunta Kirnun Kiertäjät ry Lpjk. Mika Mäkelä......................... 0505182069 s-posti: etunimi.sukunimi@kirki.fi www.kirki.fi Pelastakaa lapset ry Askola osasto pj. Teija Nirvi...................................0405267338 siht. Tuula Taskula.......................... 0400707022 Porvoonjoen kalastusalue pj. Teijo Tuiskunen......................... 0443789726 Särkijärven koulun Vanhempainyhdistys ry pj. Hanna Jokkala.................................. 0400 473266 hanna.jokkala@gmail.com sihteeri j. Jenni Hovilehto 0407060833 jenni.hovilehto@suomi24.fi Tinker Tallin Ratsastajat ry pj. Tiina Inkilä............................... 0405928263 tinkertalli@hotmail.com elisanet.fi/tinker.talli/ Vahijärven Nuorisoseura ry pj. Paula Laurila............................ 0407281261 paula.laurila@pp5.inet.fi varapj. Tiina Kurki......................... 0503537214 tiina.kurki@pp1.inet.fi Vahijärven Riistamiehet ry pj. Jani Laine................................. 0453112113 rahastonhoitaja Arto Talander....... 0405431613

RkJQdWJsaXNoZXIy MzYyOTE=